B. Championship Impromptu - Sat 6/04 Pattern B Round 3 - 11:00 a.m.

ROOM TBA

Judges: 1. Manoj Unnikrishnan - RMS

  • 1. Devi Pathak
    HR-108
  • 2. Harrison Huang
    WC-114
  • 3. Max Sun
    SL-106
  • 4. Aidan Cao
    CF-102
  • 5. Zhaojun William Zhang
    WC-109
  • 6. Aditya Narula
    FT-107

ROOM TBA

Judges: 1. Gavin Zhu - LYL

  • 1. Ethan Wang
    WC-125
  • 2. Hannah Yang
    GS-106
  • 3. ZZ-BYE
  • 4. Amanda Lin
    GP-105
  • 5. Terry Qi
    WC-117
  • 6. Kenneth Wang
    HR-103
  • 7. Milin Zhu
    TF-104

ROOM TBA

Judges: 1. Veronica Delgado - ACLA Network

  • 1. Jason Kuo
    LF-101
  • 2. Avery Chang
    TF-101
  • 3. Gurman Goraya
    RS-102
  • 4. Max Guo
    CF-113
  • 5. Olivia Tan
    HR-101
  • 6. Vickram Agarwal
    RL-118
  • 7. Sophie Yang
    WC-116

ROOM TBA

Judges: 1. Miriam Davenport - Emerson

  • 1. Aarav Kalra
    CF-114
  • 2. Wayne Lu
    GS-103
  • 3. Katherine Wang
    SL-105
  • 4. Anika Ali
    WP-102
  • 5. Zhaohua Chen
    WC-120
  • 6. Carl Smith
    RL-109
  • 7. Kate Hong
    HD-110

ROOM TBA

Judges: 1. Megan Mayerle - SMS

  • 1. Veer Bhandari
    RL-117
  • 2. Vanessa Liu
    GP-108
  • 3. Aman Talib
    TF-102
  • 4. Hongrui Huang
    WC-115
  • 5. ZZ-BYE
  • 6. Jackie Zhou
    HR-107
  • 7. Alina Hang
    WC-110

ROOM TBA

Judges: 1. Lena Tang - Brooks Debate

  • 1. Alisa Chang
    GP-102
  • 2. Ashlyn Kim
    YH-110
  • 3. Sanika Kris
    CF-104
  • 4. Samuel Ma
    GS-101
  • 5. ZZ-BYE
  • 6. Maxwell Washington
    DF-101
  • 7. Lydia Liang
    WC-103

ROOM TBA

Judges: 1. Janiel Victorino - QDLearning

  • 1. Anika Mangla
    CF-110
  • 2. ZZ-BYE
  • 3. Miya Zhu
    TF-103
  • 4. Kelsi Lo
    RF-110
  • 5. Larry Lu
    HR-109
  • 6. Eric Hua
    DF-102
  • 7. Clemence Wong
    WC-119

ROOM TBA

Judges: 1. Israel Beltran - Wilshire

  • 1. Maya Lian
    GS-113
  • 2. Aneek Mandal
    RL-103
  • 3. Akshay Hariharan
    WC-102
  • 4. Bowen Duan
    SL-101
  • 5. Rishi Chen
    WC-128
  • 6. Nathaniel Priyakumar
    DF-105
  • 7. Arjun Thakur
    FT-108