B. Championship Impromptu - Sat 6/04 Pattern B Round 2 - 9:30 a.m.

ROOM TBA

Judges: 1. Sherry Shen - ModernBrain

  • 1. Larry Lu
    HR-109
  • 2. Samuel Ma
    GS-101
  • 3. Alina Hang
    WC-110
  • 4. Terry Qi
    WC-117
  • 5. Nathaniel Priyakumar
    DF-105
  • 6. Carl Smith
    RL-109

ROOM TBA

Judges: 1. Joseph O'hair - RCMS

  • 1. Wayne Lu
    GS-103
  • 2. Sanika Kris
    CF-104
  • 3. Kelsi Lo
    RF-110
  • 4. Amanda Lin
    GP-105
  • 5. Devi Pathak
    HR-108
  • 6. Rishi Chen
    WC-128
  • 7. Sophie Yang
    WC-116

ROOM TBA

Judges: 1. shri G - Frisco Inde

  • 1. Hannah Yang
    GS-106
  • 2. ZZ-BYE
  • 3. Alisa Chang
    GP-102
  • 4. Max Sun
    SL-106
  • 5. Max Guo
    CF-113
  • 6. ZZ-BYE
  • 7. Akshay Hariharan
    WC-102

ROOM TBA

Judges: 1. Dakota Perry - RCMS

  • 1. Avery Chang
    TF-101
  • 2. Clemence Wong
    WC-119
  • 3. Bowen Duan
    SL-101
  • 4. Veer Bhandari
    RL-117
  • 5. Aditya Narula
    FT-107
  • 6. Ashlyn Kim
    YH-110
  • 7. Ethan Wang
    WC-125

ROOM TBA

Judges: 1. Mallika Keralapura - ACDS

  • 1. Zhaojun William Zhang
    WC-109
  • 2. Milin Zhu
    TF-104
  • 3. Aarav Kalra
    CF-114
  • 4. ZZ-BYE
  • 5. Maya Lian
    GS-113
  • 6. Gurman Goraya
    RS-102
  • 7. Vanessa Liu
    GP-108

ROOM TBA

Judges: 1. Jessica Yang - QDLearning

  • 1. Anika Mangla
    CF-110
  • 2. Jackie Zhou
    HR-107
  • 3. ZZ-BYE
  • 4. Katherine Wang
    SL-105
  • 5. Harrison Huang
    WC-114
  • 6. Arjun Thakur
    FT-108
  • 7. Maxwell Washington
    DF-101

ROOM TBA

Judges: 1. John Cao - GSA

  • 1. Miya Zhu
    TF-103
  • 2. Anika Ali
    WP-102
  • 3. Aneek Mandal
    RL-103
  • 4. Jason Kuo
    LF-101
  • 5. Lydia Liang
    WC-103
  • 6. Olivia Tan
    HR-101
  • 7. Hongrui Huang
    WC-115

ROOM TBA

Judges: 1. Lauren Velasquez-Galvez - Velasquez Academy

  • 1. Eric Hua
    DF-102
  • 2. Zhaohua Chen
    WC-120
  • 3. Kate Hong
    HD-110
  • 4. Vickram Agarwal
    RL-118
  • 5. Aman Talib
    TF-102
  • 6. Aidan Cao
    CF-102
  • 7. Kenneth Wang
    HR-103