B. Novice Impromptu - Sun 10/27 Pattern B Round 1 11:00AM
C 164
Judge:
1. Aimee Newton - CSUN
- 1.
Yilan Nelson
GF-109 - 2.
Samone Harris
LY-106 - 3.
Sebastian D. Chavez
ZT-137 - 4.
James Reyna
CB-110 - 5.
Nick Santamaria
CL-102 - 6.
Miranda Gutierrez
CG-138
C 158
Judge:
1. Kristen Ventura - Moorpark
- 1.
Namita Shyam
GF-110 - 2.
Dylan Dat Nguyen
LY-110 - 3.
Morgan Gonzalez
ZT-138 - 4.
Kyle Schmidt
CB-112 - 5.
Hector Peralta
CL-107 - 6.
Hayden Brodgon
FZ-102
C 265
Judge:
1. Shannon Yong - PCC
- 1.
Vinay Bidin Jisharani
GF-101 - 2.
Katelyn Sulett
GF-111 - 3.
Josiah Edwards
ZT-121 - 4.
Brian Flores
ZT-140 - 5.
Mariah Vertulfo
CL-130 - 6.
Anahita Jafary
MB-112
C 162
Judge:
1. Darron DeVillez - Grossmont
- 1.
Susan Chamling
GF-102 - 2.
Alexis Tabibian
GF-112 - 3.
Michael Wagreich
ZT-122 - 4.
Vanessa Rodriguez
GK-101 - 5.
Samantha Corona
GP-103 - 6.
Rachel Thibodeaux
CR-107
C 161
Judge:
1. Zoe-Raven Stevens - SCC
- 1.
Sophia Ekmekjian
GF-103 - 2.
Dhruv Vaish
GF-113 - 3.
Jared Hipsher
ZT-125 - 4.
Jaimie Fernandes
GK-109 - 5.
Michael James
GP-110 - 6.
Dylan Goodrich
DP-102
C 253
Judge:
1. CLS Ferguson - CBU
- 1.
James Gersbach
GF-104 - 2.
Anaabella Youmazzo
GF-114 - 3.
Felitxa Zaragoza
ZT-126 - 4.
Luis Diaz
GK-125 - 5.
Jessica Patterson
DQ-107 - 6.
Michael Meeks
QC-124
C 257
Judge:
1. Thuy Pham - Mt. SAC
- 1.
Sayeda Hasan
GF-105 - 2.
Brianna Vigoa
LY-105 - 3.
Mike Hong
ZT-129 - 4.
River Mishow
GK-133 - 5.
Kevork Manoukian
DQ-108 - 6. ZZ-BYE
C 261
Judge:
1. Martin Willis-Raymondo - Mt. SAC
- 1.
Elise Kim
GF-106 - 2.
Gabriel Hernandez
LY-111 - 3.
Roman Pech
ZT-130 - 4.
Alexandria Hurst
GK-147 - 5.
Robert Hotton
DQ-116 - 6.
Arnold Jackson
RH-110
C 157
Judge:
1. Sarina Wang - CSUN
- 1.
Ashley Kwon
GF-107 - 2.
Jake Poling
LY-115 - 3.
Mikaela Gibson
ZT-133 - 4.
Aaron Tan
CB-102 - 5.
Slade Pearce
DQ-113 - 6.
Stephan Straw
RH-112
C 163
Judge:
1. Blake Longfellow - DVC
- 1.
Jacey Cassandra Lopezada
GF-108 - 2.
Michael Duran
LY-124 - 3.
Nazish Sardar
ZT-134 - 4.
Susan Lopez
CB-124 - 5.
George Flores
DQ-117 - 6.
Nick Durham
RH-113