A. Open IPDA - Thu 4/07 Pattern A Round 6 - 2:15 Poe 3 / IPDA A 2:30 / IPDA B 3:00

Flight Affirmative Negative Room Judge
A Samantha Nava Aleah Janae 3rd Floor McBain 1. Jedi Curva - Mt. SAC
B Allison Grove Markie Whitney Hotel 314 1. Chris Miles - KCKCC
A Kaylee Peterson Evy Jones LL Augusta 1. Sean Connor - OCC
B Penelope Anderson Richa Prabhakar Hotel 311 1. Angela Dunk - Hired Judges
A Josiah Edwards Oliver Heaviside Hotel 316 1. Marjorie Bryant-Sparrow - Hired Judges
B Pearl Taylor Jace Haslam LL Matson 1. David Nadolski - OCC
A Neta Katalan Uzair Pasta Hotel 318 1. Maya Szafraniec - KCKCC
B Hannah Blasco Dulce Santana Lobby Huntsdale 1. Steve Thompson - COD
A Landon Gates Samantha Quezada Hotel 309 1. Alex Glanzman - KCKCC
B Michael Neufer Shelby Davis 3rd Floor McBain 1. Jedi Curva - Mt. SAC
A Braden Begbie Larissa Santos Hotel 315 1. Erika Portillo - EPCC
B Tristan Keene Diego Cruz Hotel 306 1. Ricky Lopez - Hired Judges
A Lewis Herman Jonathan Acosta Hotel 313 1. Damian Samsonowicz - Hired Judges
B Terrence Sharrer Nina Menzagopian 3rd Floor Calhoun 1. Kim Yee - Ohlone College
A Cody Hagemeier Christopher Cassin Hotel 311 1. Angela Dunk - Hired Judges
B Angel Sanabria Josephine McDonald Hotel 309 1. Alex Glanzman - KCKCC
A Jana Abulaban D.C. Chegu Hotel 306 1. Ricky Lopez - Hired Judges
B River Mishow Ruth Lim Hotel 316 1. Marjorie Bryant-Sparrow - Hired Judges
A David Ekelem Olivia George Hotel 312 1. Shannan Troxel-Andreas - Butte
B MorissaLynn Allen Nathan Gonzales Hotel 315 1. Erika Portillo - EPCC
A Tyler Tremain Branden Ducharme 3rd Floor Rocheport 1. Justin Blacklock - SAC
B Juhi Yadav Elizabeth Newland LL Tebbets 1. Das Nugent-Odasso - SD Mesa
A Nicole Castro Amy Madrid Lobby Huntsdale 1. Steve Thompson - COD
B Chris Ojeda Kendall Seevers Hotel 313 1. Damian Samsonowicz - Hired Judges
A Adah Moore Nathan Newby Hotel 310 1. Crii Cox - Hired Judges
B Nathalie Guzman Ethan Sepulveda 3rd Floor Sedalia 1. Connor Hunt - NWC
A Laurel Spear Jasper Ryan Hotel 305 1. Floyd McConnell - SJC
B Sarah Tran Jomari Encarnacion Hotel 305 1. Floyd McConnell - SJC
A Andrew Palik Harsh Jobanputra Hotel 314 1. Chris Miles - KCKCC
B Rhys Love Jessica Saling Hotel 310 1. Crii Cox - Hired Judges
A Darian Burroughs Joseph Nigro Hotel 317 1. Jenny Billman - SIC
B Kaitlyn Found Emma Kellick 3rd Floor Rocheport 1. Justin Blacklock - SAC
A Meagan Zanders Mya Bowden 3rd Floor Sedalia 1. Connor Hunt - NWC
B Dominic Garza Sheriff Abdrahman Hotel 317 1. Jenny Billman - SIC
A Isabella LoCicero Isaiah Francis 3rd Floor Calhoun 1. Kim Yee - Ohlone College
B Summer Ismail Kevin Chase Hotel 318 1. Maya Szafraniec - KCKCC
A Olivia Penland John Winnett LL Matson 1. David Nadolski - OCC
B Allyson Sampson Chris Lapee LL Augusta 1. Sean Connor - OCC
A Joshua Kofahl Adam Rath LL Tebbets 1. Das Nugent-Odasso - SD Mesa
B Fiel Wilson Manda Green CC Main Boardroom 1. Monica Flores-Garcia - PCC
A Prince Bahadur Jack Clifford CC Main Boardroom 1. Monica Flores-Garcia - PCC
B Minhall Jamali Qasim Ahmed Shaikh Hotel 312 1. Shannan Troxel-Andreas - Butte