A. Open IPDA - Wed 4/06 Pattern A Round 4 - 3:45 Poe 2 / IPDA A 4:00 / IPDA B 4:30

Flight Affirmative Negative Room Judge
A Jace Haslam ZZ-BYE ROOM TBA 1. ZZ-BYE
B Penelope Anderson Dominic Garza 3rd Floor McBain 1. Paul Villa - DVC
A Oliver Heaviside Isabella LoCicero Hotel 306 1. Chris Miles - KCKCC
B Samantha Nava Markie Whitney LL Tebbets 1. Hannah Haghighat - OCC
A Aleah Janae Lewis Herman LL Augusta 1. Tony Rogers - CWI
B Richa Prabhakar Michael Neufer Hotel 316 1. Matthew Minnich - EPCC
A Neta Katalan Allison Grove CC Main Boardroom 1. Sarah Contreras - DMC
B Kevin Chase Nirvana Hannah Hotel 314 1. Rachel Parish - Hired Judges
A Tristan Keene Chris Ojeda Hotel 318 1. Tim Anderson - ECC
B Minhall Jamali Andrew Palik Lobby Huntsdale 1. Marjorie Bryant-Sparrow - Hired Judges
A Nicole Castro Adah Moore Hotel 310 1. David Nadolski - OCC
B Emma Kellick Fiel Wilson Hotel 306 1. Chris Miles - KCKCC
A Uzair Pasta Elizabeth Newland LL Matson 1. Kim Yee - Ohlone College
B Braden Begbie Jessica Saling 3rd Floor Rocheport 1. Maya Szafraniec - KCKCC
A Evy Jones Cody Hagemeier Hotel 315 1. Logan Worthley - CWI
B Jasper Ryan Nina Menzagopian 3rd Floor Calhoun 1. Bob Becker - NWC
A Jonathan Acosta Amy Madrid Hotel 317 1. Kevyn Sutter - Highland
B David Ekelem Jana Abulaban Hotel 318 1. Tim Anderson - ECC
A Ruth Lim Tyler Tremain Hotel 313 1. Bart Aikman - COC
B Nathan Gonzales Samantha Quezada LL Augusta 1. Tony Rogers - CWI
A Jomari Encarnacion Isaiah Francis Hotel 305 1. Alex Glanzman - KCKCC
B Branden Ducharme Chris Lapee Hotel 313 1. Bart Aikman - COC
A Josephine McDonald Christopher Cassin 3rd Floor Sedalia 1. Margaret Bilos - Harper College
B John Winnett Kendall Seevers CC Main Boardroom 1. Sarah Contreras - DMC
A Rhys Love Olivia George Lobby Huntsdale 1. Marjorie Bryant-Sparrow - Hired Judges
B Larissa Santos Hannah Blasco Hotel 312 1. Bill Lucio - Harper College
A Laurel Spear Shelby Davis 3rd Floor Rocheport 1. Maya Szafraniec - KCKCC
B Dulce Santana Nathalie Guzman Hotel 305 1. Alex Glanzman - KCKCC
A Diego Cruz Adam Rath 3rd Floor McBain 1. Paul Villa - DVC
B Pearl Taylor Sarah Tran Hotel 317 1. Kevyn Sutter - Highland
A Nathan Newby Mya Bowden 3rd Floor Calhoun 1. Bob Becker - NWC
B River Mishow Olivia Penland Hotel 315 1. Logan Worthley - CWI
A MorissaLynn Allen Sheriff Abdrahman Hotel 314 1. Rachel Parish - Hired Judges
B Joshua Kofahl Angel Sanabria Hotel 310 1. David Nadolski - OCC
A Juhi Yadav Allyson Sampson Hotel 311 1. Joel Anguiano - SCC
B Kaitlyn Found Darian Burroughs 3rd Floor Sedalia 1. Margaret Bilos - Harper College
A Joseph Nigro Josiah Edwards Hotel 312 1. Bill Lucio - Harper College
B Terrence Sharrer Manda Green Hotel 311 1. Joel Anguiano - SCC
A Prince Bahadur Meagan Zanders Hotel 309 1. Jeannie Hunt - NWC
B Jack Clifford D.C. Chegu LL Matson 1. Kim Yee - Ohlone College
A Ethan Sepulveda Landon Gates Hotel 316 1. Matthew Minnich - EPCC
B Summer Ismail Qasim Ahmed Shaikh Hotel 309 1. Jeannie Hunt - NWC
A Harsh Jobanputra Kaylee Peterson LL Tebbets 1. Hannah Haghighat - OCC