A. Open IPDA - Wed 4/06 Pattern A Round 3 - 9:30 CA 2 / IPDA A 9:45 / IPDA B 10:15

Flight Affirmative Negative Room Judge
A ZZ-BYE John Winnett ROOM TBA 1. ZZ-BYE
B Michael Neufer Penelope Anderson Hotel 313 1. Damian Samsonowicz - Hired Judges
A Chris Ojeda Jonathan Acosta Hotel 316 1. Bob Becker - NWC
B Jessica Saling Pearl Taylor LL Matson 1. Grant Tovmasian - RioRunners
A Adah Moore Neta Katalan 3rd Floor Rocheport 1. Erika Portillo - EPCC
B Nirvana Hannah Uzair Pasta CC Main Boardroom 1. Kaila Todd - SFCC
A Elizabeth Newland Samantha Nava Hotel 312 1. John Corum - SIC
B Markie Whitney Nicole Castro Hotel 312 1. John Corum - SIC
A Isabella LoCicero Josephine McDonald Hotel 314 1. Julia Mitchell - LCC
B Allison Grove Joshua Kofahl LL Tebbets 1. Bart Aikman - COC
A Josiah Edwards Kaitlyn Found Lobby Huntsdale 1. Andrew Morgan - DVC
B Olivia George Ethan Sepulveda Hotel 305 1. Floyd McConnell - SJC
A Landon Gates Rhys Love CC Main Boardroom 1. Kaila Todd - SFCC
B Adam Rath Braden Begbie Hotel 317 1. Nate Brown - El Camino
A Shelby Davis Branden Ducharme Hotel 318 1. Jenny Billman - SIC
B Mya Bowden Tristan Keene Hotel 309 1. David Nadolski - OCC
A Cody Hagemeier Juhi Yadav Hotel 313 1. Damian Samsonowicz - Hired Judges
B Nina Menzagopian Laurel Spear Hotel 314 1. Julia Mitchell - LCC
A Isaiah Francis Nathan Newby LL Matson 1. Grant Tovmasian - RioRunners
B Manda Green Harsh Jobanputra Hotel 311 1. Luke Yeates - CWI
A Darian Burroughs Evy Jones 3rd Floor Calhoun 1. Joel Anguiano - SCC
B Sheriff Abdrahman Ruth Lim Hotel 316 1. Bob Becker - NWC
A Samantha Quezada Oliver Heaviside 3rd Floor Sedalia 1. Dana Trunnell - Prairie State
B Angel Sanabria Joseph Nigro Hotel 315 1. Kim Yee - Ohlone College
A Jana Abulaban Kevin Chase Hotel 310 1. Kevyn Sutter - Highland
B Tyler Tremain Terrence Sharrer LL Augusta 1. Crii Cox - Hired Judges
A Lewis Herman Larissa Santos Hotel 305 1. Floyd McConnell - SJC
B Christopher Cassin MorissaLynn Allen 3rd Floor Sedalia 1. Dana Trunnell - Prairie State
A Chris Lapee Nathan Gonzales Hotel 306 1. Sasan Kasravi - DVC
B Olivia Penland Richa Prabhakar Hotel 318 1. Jenny Billman - SIC
A Sarah Tran Jasper Ryan Hotel 309 1. David Nadolski - OCC
B Kaylee Peterson Dulce Santana Hotel 310 1. Kevyn Sutter - Highland
A Amy Madrid River Mishow Hotel 315 1. Kim Yee - Ohlone College
B Meagan Zanders Jomari Encarnacion 3rd Floor Calhoun 1. Joel Anguiano - SCC
A Dominic Garza Aleah Janae 3rd Floor McBain 1. Julia Bennett - CWI
B Fiel Wilson David Ekelem Hotel 306 1. Sasan Kasravi - DVC
A Qasim Ahmed Shaikh Diego Cruz LL Tebbets 1. Bart Aikman - COC
B Kendall Seevers Jack Clifford Lobby Huntsdale 1. Andrew Morgan - DVC
A Nathalie Guzman Prince Bahadur LL Augusta 1. Crii Cox - Hired Judges
B Andrew Palik Emma Kellick 3rd Floor Rocheport 1. Erika Portillo - EPCC
A D.C. Chegu Jace Haslam Hotel 317 1. Nate Brown - El Camino
B Hannah Blasco Minhall Jamali 3rd Floor McBain 1. Julia Bennett - CWI
A Allyson Sampson Summer Ismail Hotel 311 1. Luke Yeates - CWI