A. Open IPDA - Tue 4/05 Pattern A Round 2 - Poetry 6:15 / IPDA A 6:30 / IPDA B 7:00

Flight Affirmative Negative Room Judge
A Tyler Tremain ZZ-BYE ROOM TBA 1. ZZ-BYE
B Kaitlyn Found Minhall Jamali Hotel 313 1. Matthew Minnich - EPCC
A Meagan Zanders Braden Begbie Hotel 311 1. John Corum - SIC
B Penelope Anderson Allyson Sampson 3rd Floor Rocheport 1. Jenny Billman - SIC
A Amy Madrid Nina Menzagopian Hotel 317 1. Natalie Kellner - LPC
B Isabella LoCicero Hannah Blasco LL Augusta 1. David Nadolski - OCC
A Uzair Pasta Darian Burroughs LL Tebbets 1. Ricky Lopez - Hired Judges
B Isaiah Francis Markie Whitney Hotel 312 1. Crii Cox - Hired Judges
A Nicole Castro Emma Kellick 3rd Floor Sedalia 1. Kacy Stevens - COD
B Shelby Davis Landon Gates Hotel 310 1. Tony Rogers - CWI
A Terrence Sharrer Tristan Keene 3rd Floor Rocheport 1. Jenny Billman - SIC
B Adah Moore John Winnett 3rd Floor McBain 1. Kevyn Sutter - Highland
A Nathan Newby Laurel Spear LL Augusta 1. David Nadolski - OCC
B Dulce Santana Qasim Ahmed Shaikh LL Matson 1. Kaila Todd - SFCC
A Rhys Love Elizabeth Newland 3rd Floor Calhoun 1. Brittany Hubble - El Camino
B Fiel Wilson Evy Jones Hotel 314 1. Nate Brown - El Camino
A Jessica Saling Allison Grove Lobby Huntsdale 1. Paul Villa - DVC
B Richa Prabhakar Jana Abulaban CC Main Boardroom 1. Damian Samsonowicz - Hired Judges
A Joshua Kofahl Chris Ojeda Hotel 306 1. Sarah Contreras - DMC
B Manda Green Neta Katalan LL Tebbets 1. Ricky Lopez - Hired Judges
A Mya Bowden Chris Lapee Hotel 314 1. Nate Brown - El Camino
B Jomari Encarnacion Joseph Nigro Hotel 317 1. Natalie Kellner - LPC
A David Ekelem Jasper Ryan Hotel 318 1. Harry Bodell - Highland
B Prince Bahadur Pearl Taylor Hotel 305 1. Logan Worthley - CWI
A Josephine McDonald Kendall Seevers Hotel 305 1. Logan Worthley - CWI
B D.C. Chegu Michael Neufer 3rd Floor Calhoun 1. Brittany Hubble - El Camino
A Christopher Cassin Jack Clifford Hotel 313 1. Matthew Minnich - EPCC
B Juhi Yadav Aleah Janae Hotel 306 1. Sarah Contreras - DMC
A Sheriff Abdrahman Ethan Sepulveda Hotel 316 1. Justin Blacklock - SAC
B Angel Sanabria Larissa Santos Lobby Huntsdale 1. Paul Villa - DVC
A MorissaLynn Allen Josiah Edwards 3rd Floor McBain 1. Kevyn Sutter - Highland
B Diego Cruz Cody Hagemeier Hotel 316 1. Justin Blacklock - SAC
A Harsh Jobanputra Olivia Penland Hotel 315 1. Bob Becker - NWC
B Nathan Gonzales Sarah Tran Hotel 315 1. Bob Becker - NWC
A Ruth Lim Summer Ismail CC Main Boardroom 1. Damian Samsonowicz - Hired Judges
B Nathalie Guzman Samantha Nava Hotel 309 1. Maya Szafraniec - KCKCC
A Andrew Palik Samantha Quezada Hotel 309 1. Maya Szafraniec - KCKCC
B Branden Ducharme Kevin Chase 3rd Floor Sedalia 1. Kacy Stevens - COD
A River Mishow Jace Haslam Hotel 312 1. Crii Cox - Hired Judges
B Nirvana Hannah Oliver Heaviside Hotel 318 1. Harry Bodell - Highland
A Lewis Herman Kaylee Peterson LL Matson 1. Kaila Todd - SFCC
B Jonathan Acosta Olivia George Hotel 311 1. John Corum - SIC
A Dominic Garza Adam Rath Hotel 310 1. Tony Rogers - CWI