A. Open Impromptu - Mon 3/11 Pattern A Round 2 IE - 5:00-6:30
Hyatt 136
Judge:
1. Ethan Fife - Casper College
- 1.
Daniel Ortega
SG-103 - 2.
Maria Manousakis
GW-103 - 3.
Hannah Wilson
QR-102 - 4.
Bo Ming Liang
BY-101 - 5.
Rodrigo Trujillo
YL-102 - 6.
Xander Hepburn
WM-115
Hyatt 417
Judge:
1. Chantule Bacchus - TSU
- 1.
Lauryn Osborne
QR-108 - 2.
Jacob Eredia
RC-104 - 3.
Dylan Clark
WM-102 - 4.
Gwyn Sturgeon
LW-103 - 5.
Dylan Schechter
DP-102 - 6.
Ashan Herath
RS-102
Hyatt 227
Judge:
1. Willie Johnson - RUN
- 1.
Chloe Ellison
MB-104 - 2.
Adelyn Kobe
GW-101 - 3.
Maggie Najera
PB-105 - 4.
Jaxon Holmes
WP-105 - 5.
I.k. Agho
WK-101 - 6.
Sarah Mende
KW-104
Hyatt 137
Judge:
1. Danny Brady - Lewis & Clark
- 1.
Bella Houck
HK-101 - 2.
Connor Fraley
WK-102 - 3.
Emma Arneson
FG-103 - 4.
Tymen Koetsier
LM-109 - 5.
Nyreona Porter
PL-112 - 6.
Allison Hurst
WP-106
Hyatt 325
Judge:
1. Brandon Hoak - Cornell
- 1.
Angel Tafur
SG-101 - 2.
Eric Ryan
KW-102 - 3.
Ayush Deshpande (he, him)
CH-103 - 4.
Courtney Hardie
GW-102 - 5.
Sam Kleman
WP-107 - 6.
Van Wheelan (he, him)
SW-102
Hyatt 109
Judge:
1. Dr. Vanessa Fountain - Grossmont
- 1.
Cindy Do
RY-102 - 2.
Diego Orellana
MB-116 - 3.
Valerie Mulure
PL-109 - 4.
Kiryn Willett
WP-111 - 5.
Diana Reyes
LF-104 - 6.
Rafael Hernandez
CH-104
Hyatt 106
Judge:
1. Christiaan Pipion - IVC
- 1.
Joseph Eberle
WC-102 - 2.
Zack Christensen
LQ-106 - 3.
Rachel Oh
BY-104 - 4.
Pranav Nagajothi
RM-103 - 5.
Anthony Thomas
WP-110 - 6.
Rose Crouch
MB-112
Hyatt 121
Judge:
1. Julie Walker - SMSU
- 1.
Claire Willard
DF-103 - 2.
Rishab Gera
LF-106 - 3.
Keira Miller
MB-108 - 4.
Sophia Kaplan
QR-103 - 5.
Fischer Doan
WM-107 - 6.
Jayda Gossett
PL-111
Hyatt 114
Judge:
1. Randy Perez - Brooklyn College
- 1.
Christian Butterfield
WC-103 - 2.
Taylor Zanders
PL-115 - 3.
Shane Upshaw
BY-103 - 4.
Alexander De Jesus-Colon
SC-101 - 5.
Kaden Senkbeil
LQ-104 - 6.
Emma Stammeyer
KW-103
Hyatt 112
Judge:
1. Averie Vockel - Utah
- 1.
Ally Gillmeister
WM-106 - 2.
Kole Ingram
WC-105 - 3.
Skye McCrimmon
HK-104 - 4.
Mujibur Shaad
LF-105 - 5.
Margaret Belford
SC-102 - 6.
Sienna Gomez (they/them)
HS-103
Hyatt 108
Judge:
1. JT Brockmann - Hofstra
- 1.
Será Ghattas
PB-101 - 2.
Gabriel Hammonds
WK-104 - 3.
Nicoletta Enciu
RS-108 - 4.
Josh Scott
WM-111 - 5.
Meara McIntyre
FG-108 - 6.
Peter Moore
RC-106
Hyatt 244
Judge:
1. Jim Dobson - LPC
- 1.
Jesutofunmi Oyeleke
QP-103 - 2.
Zac Dybeck
BH-102 - 3.
leny hernandez
SG-107 - 4.
Avery Bosco
WM-108 - 5.
Derek Duncan
DP-104 - 6.
Hannah Jones
WC-106
Hyatt 318
Judge:
1. MacLain Naumann - Cornell
- 1.
Samantha Watrin
GW-106 - 2.
Giovanni Falvo
SG-102 - 3.
Caroline Chubb
WC-119 - 4.
Cyril Bhooma Goud
BY-102 - 5.
Charbel Harb
QP-101
Hyatt 217
Judge:
1. Natalie Kellner - LPC
- 1.
Ashley Sepulveda
WM-113 - 2.
Isaac Ramnani
RS-101 - 3.
Evangeline Bulick
KW-105 - 4.
JaQuith Boney
PL-103 - 5.
Arlin Khan
SC-103 - 6.
Avery McClymonds
LQ-102
Hyatt 135
Judge:
1. Marc Clark - PLNU
- 1.
Kara Vetch
FG-107 - 2.
Nadalie Leon-Munoz
RS-105 - 3.
Alex Christenson
RC-102 - 4.
Ryan Wind
WP-112 - 5.
Sneha Elangovan
SC-106 - 6.
Rayna Voltin
HY-101
Hyatt 242
Judge:
1. James Laky - PLNU
- 1.
Josiah Edwards
RC-101 - 2.
Annis Kaculi
RY-105 - 3.
Sam Pappas
FG-110 - 4.
Price White
WK-103 - 5.
Ivan Markevych
WP-108 - 6.
Benjamin Nottons
RS-106
Hyatt 346
Judge:
1. Andy Orr - CoSI
- 1.
Antonina Clementi
WC-104 - 2.
William Villasi
LF-108 - 3.
Emmie Weprin
HK-103 - 4.
Eva Egeghy
QS-103 - 5.
Alexander Williams
PL-101 - 6.
Janine Rho
QR-101
Hyatt 235
Judge:
1. Lars Wagener - SDSTATE
- 1.
Kristina Hoffmann
CH-101 - 2.
Atia Fairuz
SW-101 - 3.
Ben Rodriguez
HK-102 - 4.
Bridget Gibson
WP-102 - 5.
Meredith Jenkins
GW-105 - 6.
Nimba Mahlati
DP-101
Hyatt 405
Judge:
1. Carrie Guggenmos - WKY
- 1.
Annalise Welsh
WM-114 - 2.
Elyssa Merrill
QP-102 - 3.
Miguel Oliveros
RC-105 - 4.
Gabriel Macias-Mejia
SG-108 - 5.
Kyle Mastroni
DP-103 - 6.
Jacqueline Heisel
YL-109