A. Open Impromptu - Mon 3/11 Pattern A Round 1 IE - 3:30-5:00
Hyatt 121
Judge:
1. Amanda VonGoodrich - Omaha
- 1.
Isaac Ramnani
RS-101 - 2.
Jacqueline Heisel
YL-109 - 3.
Rafael Hernandez
CH-104 - 4.
Emma Arneson
FG-103 - 5.
Antonina Clementi
WC-104 - 6.
Jayda Gossett
PL-111
Hyatt 226
Judge:
1. Stephanie Wideman - UIndy
- 1.
Giovanni Falvo
SG-102 - 2.
Jaxon Holmes
WP-105 - 3.
Miguel Oliveros
RC-105 - 4.
Gabriel Hammonds
WK-104 - 5.
Kara Vetch
FG-107
Hyatt 330
Judge:
1. Bryan Malinis - SD Mesa
- 1.
Maggie Najera
PB-105 - 2.
Kyle Mastroni
DP-103 - 3.
Price White
WK-103 - 4.
Josh Scott
WM-111 - 5.
Alexander Williams
PL-101 - 6.
Ashan Herath
RS-102
Hyatt 319
Judge:
1. Sean Diaz - WKY
- 1.
Claire Willard
DF-103 - 2.
I.k. Agho
WK-101 - 3.
Shane Upshaw
BY-103 - 4.
Skye McCrimmon
HK-104 - 5.
Samantha Watrin
GW-106 - 6.
Anthony Thomas
WP-110
Hyatt 221
Judge:
1. Jordan Kay - Palomar
- 1.
Sophia Kaplan
QR-103 - 2.
Sam Kleman
WP-107 - 3.
Gwyn Sturgeon
LW-103 - 4.
Taylor Zanders
PL-115 - 5.
Meara McIntyre
FG-108 - 6.
Daniel Ortega
SG-103
ROOM TBA
Judge:
1. Evan Grisham - WKY
- 1.
Rayna Voltin
HY-101 - 2.
Hannah Wilson
QR-102 - 3.
Keira Miller
MB-108 - 4.
Ashley Sepulveda
WM-113 - 5.
Emma Stammeyer
KW-103 - 6.
Peter Moore
RC-106
Hyatt 109
Judge:
1. Daniel Broyles - Pac U
- 1.
Kaden Senkbeil
LQ-104 - 2.
Courtney Hardie
GW-102 - 3.
Emmie Weprin
HK-103 - 4.
Dylan Clark
WM-102 - 5.
Zac Dybeck
BH-102 - 6.
Rishab Gera
LF-106
Hyatt 135
Judge:
1. Shannon LaBove - RIce
- 1.
Charbel Harb
QP-101 - 2.
Valerie Mulure
PL-109 - 3.
Zack Christensen
LQ-106 - 4.
Eric Ryan
KW-102 - 5.
Ivan Markevych
WP-108 - 6.
Nadalie Leon-Munoz
RS-105 - 7.
Arlin Khan
SC-103
Hyatt 227
Judge:
1. Shelly Castanada - SMSU
- 1.
Adelyn Kobe
GW-101 - 2.
Kiryn Willett
WP-111 - 3.
Rose Crouch
MB-112 - 4.
Evangeline Bulick
KW-105 - 5.
Connor Fraley
WK-102 - 6.
Sienna Gomez (they/them)
HS-103
Hyatt 211
Judge:
1. Harry Schulte - EPCC
- 1.
Van Wheelan (he, him)
SW-102 - 2.
Kole Ingram
WC-105 - 3.
Elyssa Merrill
QP-102 - 4.
Fischer Doan
WM-107 - 5.
Sarah Mende
KW-104 - 6.
Diego Orellana
MB-116
Hyatt 106
Judge:
1. Megan Laughlin - SMSU
- 1.
Josiah Edwards
RC-101 - 2.
Cindy Do
RY-102 - 3.
Derek Duncan
DP-104 - 4.
Kristina Hoffmann
CH-101 - 5.
Nicoletta Enciu
RS-108 - 6.
Ryan Wind
WP-112
Hyatt 112
Judge:
1. Ben Williams - WKY
- 1.
Allison Hurst
WP-106 - 2.
Meredith Jenkins
GW-105 - 3.
Rachel Oh
BY-104 - 4.
Chloe Ellison
MB-104 - 5.
Rodrigo Trujillo
YL-102 - 6.
Ayush Deshpande (he, him)
CH-103
Hyatt 114
Judge:
1. Devyn Halvorson - Omaha
- 1.
Pranav Nagajothi
RM-103 - 2.
Janine Rho
QR-101 - 3.
Bridget Gibson
WP-102 - 4.
JaQuith Boney
PL-103 - 5.
Cyril Bhooma Goud
BY-102 - 6.
Mujibur Shaad
LF-105
Hyatt 230
Judge:
1. Trendi Nguyen - TSU
- 1.
Atia Fairuz
SW-101 - 2.
Dylan Schechter
DP-102 - 3.
Avery Bosco
WM-108 - 4.
Caroline Chubb
WC-119 - 5.
Bella Houck
HK-101 - 6.
Sneha Elangovan
SC-106
Hyatt 317
Judge:
1. Marcus Esther - TSU
- 1.
Maria Manousakis
GW-103 - 2.
Diana Reyes
LF-104 - 3.
Lauryn Osborne
QR-108 - 4.
Hannah Jones
WC-106 - 5.
Annis Kaculi
RY-105 - 6.
Ben Rodriguez
HK-102
Hyatt 526
Judge:
1. Andrea Carlile - SDSTATE
- 1.
Tymen Koetsier
LM-109 - 2.
William Villasi
LF-108 - 3.
Ally Gillmeister
WM-106 - 4.
Christian Butterfield
WC-103 - 5.
Gabriel Macias-Mejia
SG-108 - 6.
Jesutofunmi Oyeleke
QP-103
Hyatt 205
Judge:
1. Nolan Bowers - SDSTATE
- 1.
Alex Christenson
RC-102 - 2.
Angel Tafur
SG-101 - 3.
Bo Ming Liang
BY-101 - 4.
Margaret Belford
SC-102 - 5.
Joseph Eberle
WC-102 - 6.
Avery McClymonds
LQ-102
Hyatt 417
Judge:
1. Elizabeth Orr - CoSI
- 1.
Xander Hepburn
WM-115 - 2.
Será Ghattas
PB-101 - 3.
Sam Pappas
FG-110 - 4.
leny hernandez
SG-107 - 5.
Jacob Eredia
RC-104 - 6.
Alexander De Jesus-Colon
SC-101
Hyatt 108
Judge:
1. Tasha Robinson - OSU
- 1.
Nimba Mahlati
DP-101 - 2.
Nyreona Porter
PL-112 - 3.
Benjamin Nottons
RS-106 - 4.
Annalise Welsh
WM-114 - 5.
Eva Egeghy
QS-103 - 6. ZZ-BYE