A. Open BP Debate Result Sheets (16 entries)
Regis University - Bella Willhite & Hans Gebauer | 11/627 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Round | 1st Rank | 2nd Rank | 3rd Rank | 4th Rank | Judges | ||
1 | Regis University - Bella Willhite & Hans Gebauer ( D ) | Regis University - Thomas Jones & Will Reid ( A ) | University of Wisconsin–Madison - William Darbyshire & Emily Distler ( C ) | University of Wisconsin–Madison - Puteri Aliya Seet & Alan Yuhan Xi ( B ) | Steve Johnson - Alaska; Joel Erickson - WC; Skyler Davidson - DU | 3 / 159 | |
2 | Regis University - Bella Willhite & Hans Gebauer ( A ) | Regis University - Thomas Jones & Will Reid ( D ) | University of Alaska Anchorage - Monica Fast & Cora Lyon ( B ) | Wheaton College - Bradey Yarbrough & Micah Pepper ( C ) | Todd Graham - SIU; A.J. Carver - UW–Madison; Julia Wiessing - UW–Madison | 3 / 157 | |
3 | Regis University - Bella Willhite & Hans Gebauer ( D ) | Wheaton College - Sarah Danielson & Abby Wilson ( B ) | Regis University - Thomas Jones & Will Reid ( A ) | Regis University - Jordan Werner & Morgan Madrigal ( C ) | Kaeli Meno - Alaska; A.J. Carver - UW–Madison; Daphne Hawley - Wyoming | 3 / 157 | |
4 | University of Alaska Anchorage - Monica Fast & Cora Lyon ( D ) | Regis University - Bella Willhite & Hans Gebauer ( C ) | Wheaton College - Sarah Danielson & Abby Wilson ( A ) | University of Alaska Anchorage - Birch Boyer & Henry Mildon ( B ) | Parker Davidson - Seattle U; Julia Wiessing - UW–Madison; Daphne Hawley - Wyoming | 2 / 154 | |
Finals | Regis University - Bella Willhite & Hans Gebauer | University of Alaska Anchorage - Monica Fast & Cora Lyon | Regis University - Thomas Jones & Will Reid | University of Alaska Anchorage - Birch Boyer & Henry Mildon | A.J. Carver - UW–Madison; Daphne Hawley - Wyoming; Parker Davidson - Seattle U | 3 / |
Regis University - Jordan Werner & Morgan Madrigal | 4/603 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Round | 1st Rank | 2nd Rank | 3rd Rank | 4th Rank | Judges | ||
1 | University of Alaska Anchorage - Birch Boyer & Henry Mildon ( D ) | Regis University - Jordan Werner & Morgan Madrigal ( C ) | Seattle University - Alex Cruz & Eduard Strok ( A ) | University of Wyoming - Artemis Langford & Becca Campbell ( B ) | Todd Graham - SIU; A.J. Carver - UW–Madison; Julia Wiessing - UW–Madison | 2 / 148 | |
2 | Wheaton College - Sarah Danielson & Abby Wilson ( C ) | Regis University - Jordan Werner & Morgan Madrigal ( B ) | University of Wyoming - Jacob Arment & Will Ward ( A ) | Seattle University - Alex Cruz & Eduard Strok ( D ) | John Schultz - Alaska; Skyler Davidson - DU; Charles Johnson - UW–Madison | 2 / 155 | |
3 | Regis University - Bella Willhite & Hans Gebauer ( D ) | Wheaton College - Sarah Danielson & Abby Wilson ( B ) | Regis University - Thomas Jones & Will Reid ( A ) | Regis University - Jordan Werner & Morgan Madrigal ( C ) | Kaeli Meno - Alaska; A.J. Carver - UW–Madison; Daphne Hawley - Wyoming | / 150 | |
4 | Regis University - Thomas Jones & Will Reid ( B ) | Southern Illinois University - Rylee Conner & Christian Murray ( D ) | Wheaton College - Bradey Yarbrough & Micah Pepper ( C ) | Regis University - Jordan Werner & Morgan Madrigal ( A ) | A.J. Carver - UW–Madison; Skyler Davidson - DU; Charles Johnson - UW–Madison | / 150 |
Regis University - Thomas Jones & Will Reid | 8/623 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Round | 1st Rank | 2nd Rank | 3rd Rank | 4th Rank | Judges | ||
1 | Regis University - Bella Willhite & Hans Gebauer ( D ) | Regis University - Thomas Jones & Will Reid ( A ) | University of Wisconsin–Madison - William Darbyshire & Emily Distler ( C ) | University of Wisconsin–Madison - Puteri Aliya Seet & Alan Yuhan Xi ( B ) | Steve Johnson - Alaska; Joel Erickson - WC; Skyler Davidson - DU | 2 / 157 | |
2 | Regis University - Bella Willhite & Hans Gebauer ( A ) | Regis University - Thomas Jones & Will Reid ( D ) | University of Alaska Anchorage - Monica Fast & Cora Lyon ( B ) | Wheaton College - Bradey Yarbrough & Micah Pepper ( C ) | Todd Graham - SIU; A.J. Carver - UW–Madison; Julia Wiessing - UW–Madison | 2 / 155 | |
3 | Regis University - Bella Willhite & Hans Gebauer ( D ) | Wheaton College - Sarah Danielson & Abby Wilson ( B ) | Regis University - Thomas Jones & Will Reid ( A ) | Regis University - Jordan Werner & Morgan Madrigal ( C ) | Kaeli Meno - Alaska; A.J. Carver - UW–Madison; Daphne Hawley - Wyoming | 1 / 152 | |
4 | Regis University - Thomas Jones & Will Reid ( B ) | Southern Illinois University - Rylee Conner & Christian Murray ( D ) | Wheaton College - Bradey Yarbrough & Micah Pepper ( C ) | Regis University - Jordan Werner & Morgan Madrigal ( A ) | A.J. Carver - UW–Madison; Skyler Davidson - DU; Charles Johnson - UW–Madison | 3 / 159 | |
Finals | Regis University - Bella Willhite & Hans Gebauer | University of Alaska Anchorage - Monica Fast & Cora Lyon | Regis University - Thomas Jones & Will Reid | University of Alaska Anchorage - Birch Boyer & Henry Mildon | A.J. Carver - UW–Madison; Daphne Hawley - Wyoming; Parker Davidson - Seattle U | 2 / |
Seattle University - Alex Cruz & Eduard Strok | 5/592 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Round | 1st Rank | 2nd Rank | 3rd Rank | 4th Rank | Judges | ||
1 | University of Alaska Anchorage - Birch Boyer & Henry Mildon ( D ) | Regis University - Jordan Werner & Morgan Madrigal ( C ) | Seattle University - Alex Cruz & Eduard Strok ( A ) | University of Wyoming - Artemis Langford & Becca Campbell ( B ) | Todd Graham - SIU; A.J. Carver - UW–Madison; Julia Wiessing - UW–Madison | 1 / 147 | |
2 | Wheaton College - Sarah Danielson & Abby Wilson ( C ) | Regis University - Jordan Werner & Morgan Madrigal ( B ) | University of Wyoming - Jacob Arment & Will Ward ( A ) | Seattle University - Alex Cruz & Eduard Strok ( D ) | John Schultz - Alaska; Skyler Davidson - DU; Charles Johnson - UW–Madison | / 146 | |
3 | University of Wisconsin–Madison - Puteri Aliya Seet & Alan Yuhan Xi ( B ) | Seattle University - Alex Cruz & Eduard Strok ( A ) | University of Wisconsin–Madison - Marc James-Finel & Aidan Yim ( D ) | University of Alaska Anchorage - Everett Cason & Casi LeBlanc ( C ) | Rob Margesson - Regis U; Joel Erickson - WC; Hridith Sudev - DU | 2 / 150 | |
4 | University of Wisconsin–Madison - Puteri Aliya Seet & Alan Yuhan Xi ( D ) | Seattle University - Alex Cruz & Eduard Strok ( C ) | University of Wyoming - Jacob Arment & Will Ward ( B ) | University of Wisconsin–Madison - William Darbyshire & Emily Distler ( A ) | Kaeli Meno - Alaska; Joel Williams - Alaska; Joel Erickson - WC | 2 / 149 |
Southern Illinois University - Rylee Conner & Christian Murray | 5/604 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Round | 1st Rank | 2nd Rank | 3rd Rank | 4th Rank | Judges | ||
1 | University of Wyoming - Jacob Arment & Will Ward ( D ) | Wheaton College - Bradey Yarbrough & Micah Pepper ( B ) | University of Alaska Anchorage - Everett Cason & Casi LeBlanc ( C ) | Southern Illinois University - Rylee Conner & Christian Murray ( A ) | Nick Aranda - Regis U; Sage Margesson - Regis U; Charles Johnson - UW–Madison | / 150 | |
2 | University of Alaska Anchorage - Birch Boyer & Henry Mildon ( A ) | University of Wisconsin–Madison - Puteri Aliya Seet & Alan Yuhan Xi ( C ) | Southern Illinois University - Rylee Conner & Christian Murray ( D ) | University of Alaska Anchorage - Everett Cason & Casi LeBlanc ( B ) | Parker Davidson - Seattle U; Rob Margesson - Regis U; Daphne Hawley - Wyoming | 1 / 150 | |
3 | Wheaton College - Bradey Yarbrough & Micah Pepper ( B ) | Southern Illinois University - Rylee Conner & Christian Murray ( A ) | University of Wyoming - Jacob Arment & Will Ward ( D ) | University of Wisconsin–Madison - William Darbyshire & Emily Distler ( C ) | Nick Aranda - Regis U; Joel Williams - Alaska; Grace Admire - Regis U | 2 / 151 | |
4 | Regis University - Thomas Jones & Will Reid ( B ) | Southern Illinois University - Rylee Conner & Christian Murray ( D ) | Wheaton College - Bradey Yarbrough & Micah Pepper ( C ) | Regis University - Jordan Werner & Morgan Madrigal ( A ) | A.J. Carver - UW–Madison; Skyler Davidson - DU; Charles Johnson - UW–Madison | 2 / 153 |
University of Alaska Anchorage - Birch Boyer & Henry Mildon | 9/614 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Round | 1st Rank | 2nd Rank | 3rd Rank | 4th Rank | Judges | ||
1 | University of Alaska Anchorage - Birch Boyer & Henry Mildon ( D ) | Regis University - Jordan Werner & Morgan Madrigal ( C ) | Seattle University - Alex Cruz & Eduard Strok ( A ) | University of Wyoming - Artemis Langford & Becca Campbell ( B ) | Todd Graham - SIU; A.J. Carver - UW–Madison; Julia Wiessing - UW–Madison | 3 / 155 | |
2 | University of Alaska Anchorage - Birch Boyer & Henry Mildon ( A ) | University of Wisconsin–Madison - Puteri Aliya Seet & Alan Yuhan Xi ( C ) | Southern Illinois University - Rylee Conner & Christian Murray ( D ) | University of Alaska Anchorage - Everett Cason & Casi LeBlanc ( B ) | Parker Davidson - Seattle U; Rob Margesson - Regis U; Daphne Hawley - Wyoming | 3 / 154 | |
3 | University of Alaska Anchorage - Birch Boyer & Henry Mildon ( D ) | University of Alaska Anchorage - Monica Fast & Cora Lyon ( C ) | University of Wisconsin–Madison - Mudit Surana & Kalpit Munot ( A ) | University of Wyoming - Artemis Langford & Becca Campbell ( B ) | Parker Davidson - Seattle U; Skyler Davidson - DU; Sage Margesson - Regis U | 3 / 155 | |
4 | University of Alaska Anchorage - Monica Fast & Cora Lyon ( D ) | Regis University - Bella Willhite & Hans Gebauer ( C ) | Wheaton College - Sarah Danielson & Abby Wilson ( A ) | University of Alaska Anchorage - Birch Boyer & Henry Mildon ( B ) | Parker Davidson - Seattle U; Julia Wiessing - UW–Madison; Daphne Hawley - Wyoming | / 150 | |
Finals | Regis University - Bella Willhite & Hans Gebauer | University of Alaska Anchorage - Monica Fast & Cora Lyon | Regis University - Thomas Jones & Will Reid | University of Alaska Anchorage - Birch Boyer & Henry Mildon | A.J. Carver - UW–Madison; Daphne Hawley - Wyoming; Parker Davidson - Seattle U | 3 / |
University of Alaska Anchorage - Monica Fast & Cora Lyon | 9/611 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Round | 1st Rank | 2nd Rank | 3rd Rank | 4th Rank | Judges | ||
1 | University of Alaska Anchorage - Monica Fast & Cora Lyon ( C ) | Wheaton College - Sarah Danielson & Abby Wilson ( B ) | University of Wisconsin–Madison - Marc James-Finel & Aidan Yim ( D ) | University of Wisconsin–Madison - Mudit Surana & Kalpit Munot ( A ) | Rob Margesson - Regis U; Parker Davidson - Seattle U; Grace Admire - Regis U | 3 / 150 | |
2 | Regis University - Bella Willhite & Hans Gebauer ( A ) | Regis University - Thomas Jones & Will Reid ( D ) | University of Alaska Anchorage - Monica Fast & Cora Lyon ( B ) | Wheaton College - Bradey Yarbrough & Micah Pepper ( C ) | Todd Graham - SIU; A.J. Carver - UW–Madison; Julia Wiessing - UW–Madison | 1 / 152 | |
3 | University of Alaska Anchorage - Birch Boyer & Henry Mildon ( D ) | University of Alaska Anchorage - Monica Fast & Cora Lyon ( C ) | University of Wisconsin–Madison - Mudit Surana & Kalpit Munot ( A ) | University of Wyoming - Artemis Langford & Becca Campbell ( B ) | Parker Davidson - Seattle U; Skyler Davidson - DU; Sage Margesson - Regis U | 2 / 151 | |
4 | University of Alaska Anchorage - Monica Fast & Cora Lyon ( D ) | Regis University - Bella Willhite & Hans Gebauer ( C ) | Wheaton College - Sarah Danielson & Abby Wilson ( A ) | University of Alaska Anchorage - Birch Boyer & Henry Mildon ( B ) | Parker Davidson - Seattle U; Julia Wiessing - UW–Madison; Daphne Hawley - Wyoming | 3 / 158 | |
Finals | Regis University - Bella Willhite & Hans Gebauer | University of Alaska Anchorage - Monica Fast & Cora Lyon | Regis University - Thomas Jones & Will Reid | University of Alaska Anchorage - Birch Boyer & Henry Mildon | A.J. Carver - UW–Madison; Daphne Hawley - Wyoming; Parker Davidson - Seattle U | 3 / |
University of Alaska Anchorage - Everett Cason & Casi LeBlanc | 2/594 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Round | 1st Rank | 2nd Rank | 3rd Rank | 4th Rank | Judges | ||
1 | University of Wyoming - Jacob Arment & Will Ward ( D ) | Wheaton College - Bradey Yarbrough & Micah Pepper ( B ) | University of Alaska Anchorage - Everett Cason & Casi LeBlanc ( C ) | Southern Illinois University - Rylee Conner & Christian Murray ( A ) | Nick Aranda - Regis U; Sage Margesson - Regis U; Charles Johnson - UW–Madison | 1 / 152 | |
2 | University of Alaska Anchorage - Birch Boyer & Henry Mildon ( A ) | University of Wisconsin–Madison - Puteri Aliya Seet & Alan Yuhan Xi ( C ) | Southern Illinois University - Rylee Conner & Christian Murray ( D ) | University of Alaska Anchorage - Everett Cason & Casi LeBlanc ( B ) | Parker Davidson - Seattle U; Rob Margesson - Regis U; Daphne Hawley - Wyoming | / 146 | |
3 | University of Wisconsin–Madison - Puteri Aliya Seet & Alan Yuhan Xi ( B ) | Seattle University - Alex Cruz & Eduard Strok ( A ) | University of Wisconsin–Madison - Marc James-Finel & Aidan Yim ( D ) | University of Alaska Anchorage - Everett Cason & Casi LeBlanc ( C ) | Rob Margesson - Regis U; Joel Erickson - WC; Hridith Sudev - DU | / 146 | |
4 | University of Wisconsin–Madison - Mudit Surana & Kalpit Munot ( C ) | University of Wyoming - Artemis Langford & Becca Campbell ( D ) | University of Alaska Anchorage - Everett Cason & Casi LeBlanc ( B ) | University of Wisconsin–Madison - Marc James-Finel & Aidan Yim ( A ) | Rob Margesson - Regis U; Grace Admire - Regis U; Sage Margesson - Regis U | 1 / 150 |
University of Wisconsin–Madison - William Darbyshire & Emily Distler | 2/590 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Round | 1st Rank | 2nd Rank | 3rd Rank | 4th Rank | Judges | ||
1 | Regis University - Bella Willhite & Hans Gebauer ( D ) | Regis University - Thomas Jones & Will Reid ( A ) | University of Wisconsin–Madison - William Darbyshire & Emily Distler ( C ) | University of Wisconsin–Madison - Puteri Aliya Seet & Alan Yuhan Xi ( B ) | Steve Johnson - Alaska; Joel Erickson - WC; Skyler Davidson - DU | 1 / 149 | |
2 | University of Wyoming - Artemis Langford & Becca Campbell ( C ) | University of Wisconsin–Madison - Mudit Surana & Kalpit Munot ( D ) | University of Wisconsin–Madison - William Darbyshire & Emily Distler ( B ) | University of Wisconsin–Madison - Marc James-Finel & Aidan Yim ( A ) | Nick Aranda - Regis U; Sage Margesson - Regis U; Joel Erickson - WC | 1 / 147 | |
3 | Wheaton College - Bradey Yarbrough & Micah Pepper ( B ) | Southern Illinois University - Rylee Conner & Christian Murray ( A ) | University of Wyoming - Jacob Arment & Will Ward ( D ) | University of Wisconsin–Madison - William Darbyshire & Emily Distler ( C ) | Nick Aranda - Regis U; Joel Williams - Alaska; Grace Admire - Regis U | / 148 | |
4 | University of Wisconsin–Madison - Puteri Aliya Seet & Alan Yuhan Xi ( D ) | Seattle University - Alex Cruz & Eduard Strok ( C ) | University of Wyoming - Jacob Arment & Will Ward ( B ) | University of Wisconsin–Madison - William Darbyshire & Emily Distler ( A ) | Kaeli Meno - Alaska; Joel Williams - Alaska; Joel Erickson - WC | / 146 |
University of Wisconsin–Madison - Puteri Aliya Seet & Alan Yuhan Xi | 8/605 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Round | 1st Rank | 2nd Rank | 3rd Rank | 4th Rank | Judges | ||
1 | Regis University - Bella Willhite & Hans Gebauer ( D ) | Regis University - Thomas Jones & Will Reid ( A ) | University of Wisconsin–Madison - William Darbyshire & Emily Distler ( C ) | University of Wisconsin–Madison - Puteri Aliya Seet & Alan Yuhan Xi ( B ) | Steve Johnson - Alaska; Joel Erickson - WC; Skyler Davidson - DU | / 145 | |
2 | University of Alaska Anchorage - Birch Boyer & Henry Mildon ( A ) | University of Wisconsin–Madison - Puteri Aliya Seet & Alan Yuhan Xi ( C ) | Southern Illinois University - Rylee Conner & Christian Murray ( D ) | University of Alaska Anchorage - Everett Cason & Casi LeBlanc ( B ) | Parker Davidson - Seattle U; Rob Margesson - Regis U; Daphne Hawley - Wyoming | 2 / 152 | |
3 | University of Wisconsin–Madison - Puteri Aliya Seet & Alan Yuhan Xi ( B ) | Seattle University - Alex Cruz & Eduard Strok ( A ) | University of Wisconsin–Madison - Marc James-Finel & Aidan Yim ( D ) | University of Alaska Anchorage - Everett Cason & Casi LeBlanc ( C ) | Rob Margesson - Regis U; Joel Erickson - WC; Hridith Sudev - DU | 3 / 157 | |
4 | University of Wisconsin–Madison - Puteri Aliya Seet & Alan Yuhan Xi ( D ) | Seattle University - Alex Cruz & Eduard Strok ( C ) | University of Wyoming - Jacob Arment & Will Ward ( B ) | University of Wisconsin–Madison - William Darbyshire & Emily Distler ( A ) | Kaeli Meno - Alaska; Joel Williams - Alaska; Joel Erickson - WC | 3 / 151 |
University of Wisconsin–Madison - Marc James-Finel & Aidan Yim | 2/584 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Round | 1st Rank | 2nd Rank | 3rd Rank | 4th Rank | Judges | ||
1 | University of Alaska Anchorage - Monica Fast & Cora Lyon ( C ) | Wheaton College - Sarah Danielson & Abby Wilson ( B ) | University of Wisconsin–Madison - Marc James-Finel & Aidan Yim ( D ) | University of Wisconsin–Madison - Mudit Surana & Kalpit Munot ( A ) | Rob Margesson - Regis U; Parker Davidson - Seattle U; Grace Admire - Regis U | 1 / 146 | |
2 | University of Wyoming - Artemis Langford & Becca Campbell ( C ) | University of Wisconsin–Madison - Mudit Surana & Kalpit Munot ( D ) | University of Wisconsin–Madison - William Darbyshire & Emily Distler ( B ) | University of Wisconsin–Madison - Marc James-Finel & Aidan Yim ( A ) | Nick Aranda - Regis U; Sage Margesson - Regis U; Joel Erickson - WC | / 145 | |
3 | University of Wisconsin–Madison - Puteri Aliya Seet & Alan Yuhan Xi ( B ) | Seattle University - Alex Cruz & Eduard Strok ( A ) | University of Wisconsin–Madison - Marc James-Finel & Aidan Yim ( D ) | University of Alaska Anchorage - Everett Cason & Casi LeBlanc ( C ) | Rob Margesson - Regis U; Joel Erickson - WC; Hridith Sudev - DU | 1 / 148 | |
4 | University of Wisconsin–Madison - Mudit Surana & Kalpit Munot ( C ) | University of Wyoming - Artemis Langford & Becca Campbell ( D ) | University of Alaska Anchorage - Everett Cason & Casi LeBlanc ( B ) | University of Wisconsin–Madison - Marc James-Finel & Aidan Yim ( A ) | Rob Margesson - Regis U; Grace Admire - Regis U; Sage Margesson - Regis U | / 145 |
University of Wisconsin–Madison - Mudit Surana & Kalpit Munot | 6/597 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Round | 1st Rank | 2nd Rank | 3rd Rank | 4th Rank | Judges | ||
1 | University of Alaska Anchorage - Monica Fast & Cora Lyon ( C ) | Wheaton College - Sarah Danielson & Abby Wilson ( B ) | University of Wisconsin–Madison - Marc James-Finel & Aidan Yim ( D ) | University of Wisconsin–Madison - Mudit Surana & Kalpit Munot ( A ) | Rob Margesson - Regis U; Parker Davidson - Seattle U; Grace Admire - Regis U | / 145 | |
2 | University of Wyoming - Artemis Langford & Becca Campbell ( C ) | University of Wisconsin–Madison - Mudit Surana & Kalpit Munot ( D ) | University of Wisconsin–Madison - William Darbyshire & Emily Distler ( B ) | University of Wisconsin–Madison - Marc James-Finel & Aidan Yim ( A ) | Nick Aranda - Regis U; Sage Margesson - Regis U; Joel Erickson - WC | 2 / 148 | |
3 | University of Alaska Anchorage - Birch Boyer & Henry Mildon ( D ) | University of Alaska Anchorage - Monica Fast & Cora Lyon ( C ) | University of Wisconsin–Madison - Mudit Surana & Kalpit Munot ( A ) | University of Wyoming - Artemis Langford & Becca Campbell ( B ) | Parker Davidson - Seattle U; Skyler Davidson - DU; Sage Margesson - Regis U | 1 / 149 | |
4 | University of Wisconsin–Madison - Mudit Surana & Kalpit Munot ( C ) | University of Wyoming - Artemis Langford & Becca Campbell ( D ) | University of Alaska Anchorage - Everett Cason & Casi LeBlanc ( B ) | University of Wisconsin–Madison - Marc James-Finel & Aidan Yim ( A ) | Rob Margesson - Regis U; Grace Admire - Regis U; Sage Margesson - Regis U | 3 / 155 |
University of Wyoming - Jacob Arment & Will Ward | 6/602 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Round | 1st Rank | 2nd Rank | 3rd Rank | 4th Rank | Judges | ||
1 | University of Wyoming - Jacob Arment & Will Ward ( D ) | Wheaton College - Bradey Yarbrough & Micah Pepper ( B ) | University of Alaska Anchorage - Everett Cason & Casi LeBlanc ( C ) | Southern Illinois University - Rylee Conner & Christian Murray ( A ) | Nick Aranda - Regis U; Sage Margesson - Regis U; Charles Johnson - UW–Madison | 3 / 155 | |
2 | Wheaton College - Sarah Danielson & Abby Wilson ( C ) | Regis University - Jordan Werner & Morgan Madrigal ( B ) | University of Wyoming - Jacob Arment & Will Ward ( A ) | Seattle University - Alex Cruz & Eduard Strok ( D ) | John Schultz - Alaska; Skyler Davidson - DU; Charles Johnson - UW–Madison | 1 / 150 | |
3 | Wheaton College - Bradey Yarbrough & Micah Pepper ( B ) | Southern Illinois University - Rylee Conner & Christian Murray ( A ) | University of Wyoming - Jacob Arment & Will Ward ( D ) | University of Wisconsin–Madison - William Darbyshire & Emily Distler ( C ) | Nick Aranda - Regis U; Joel Williams - Alaska; Grace Admire - Regis U | 1 / 150 | |
4 | University of Wisconsin–Madison - Puteri Aliya Seet & Alan Yuhan Xi ( D ) | Seattle University - Alex Cruz & Eduard Strok ( C ) | University of Wyoming - Jacob Arment & Will Ward ( B ) | University of Wisconsin–Madison - William Darbyshire & Emily Distler ( A ) | Kaeli Meno - Alaska; Joel Williams - Alaska; Joel Erickson - WC | 1 / 147 |
University of Wyoming - Artemis Langford & Becca Campbell | 5/595 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Round | 1st Rank | 2nd Rank | 3rd Rank | 4th Rank | Judges | ||
1 | University of Alaska Anchorage - Birch Boyer & Henry Mildon ( D ) | Regis University - Jordan Werner & Morgan Madrigal ( C ) | Seattle University - Alex Cruz & Eduard Strok ( A ) | University of Wyoming - Artemis Langford & Becca Campbell ( B ) | Todd Graham - SIU; A.J. Carver - UW–Madison; Julia Wiessing - UW–Madison | / 145 | |
2 | University of Wyoming - Artemis Langford & Becca Campbell ( C ) | University of Wisconsin–Madison - Mudit Surana & Kalpit Munot ( D ) | University of Wisconsin–Madison - William Darbyshire & Emily Distler ( B ) | University of Wisconsin–Madison - Marc James-Finel & Aidan Yim ( A ) | Nick Aranda - Regis U; Sage Margesson - Regis U; Joel Erickson - WC | 3 / 151 | |
3 | University of Alaska Anchorage - Birch Boyer & Henry Mildon ( D ) | University of Alaska Anchorage - Monica Fast & Cora Lyon ( C ) | University of Wisconsin–Madison - Mudit Surana & Kalpit Munot ( A ) | University of Wyoming - Artemis Langford & Becca Campbell ( B ) | Parker Davidson - Seattle U; Skyler Davidson - DU; Sage Margesson - Regis U | / 147 | |
4 | University of Wisconsin–Madison - Mudit Surana & Kalpit Munot ( C ) | University of Wyoming - Artemis Langford & Becca Campbell ( D ) | University of Alaska Anchorage - Everett Cason & Casi LeBlanc ( B ) | University of Wisconsin–Madison - Marc James-Finel & Aidan Yim ( A ) | Rob Margesson - Regis U; Grace Admire - Regis U; Sage Margesson - Regis U | 2 / 152 |
Wheaton College - Bradey Yarbrough & Micah Pepper | 6/607 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Round | 1st Rank | 2nd Rank | 3rd Rank | 4th Rank | Judges | ||
1 | University of Wyoming - Jacob Arment & Will Ward ( D ) | Wheaton College - Bradey Yarbrough & Micah Pepper ( B ) | University of Alaska Anchorage - Everett Cason & Casi LeBlanc ( C ) | Southern Illinois University - Rylee Conner & Christian Murray ( A ) | Nick Aranda - Regis U; Sage Margesson - Regis U; Charles Johnson - UW–Madison | 2 / 154 | |
2 | Regis University - Bella Willhite & Hans Gebauer ( A ) | Regis University - Thomas Jones & Will Reid ( D ) | University of Alaska Anchorage - Monica Fast & Cora Lyon ( B ) | Wheaton College - Bradey Yarbrough & Micah Pepper ( C ) | Todd Graham - SIU; A.J. Carver - UW–Madison; Julia Wiessing - UW–Madison | / 149 | |
3 | Wheaton College - Bradey Yarbrough & Micah Pepper ( B ) | Southern Illinois University - Rylee Conner & Christian Murray ( A ) | University of Wyoming - Jacob Arment & Will Ward ( D ) | University of Wisconsin–Madison - William Darbyshire & Emily Distler ( C ) | Nick Aranda - Regis U; Joel Williams - Alaska; Grace Admire - Regis U | 3 / 153 | |
4 | Regis University - Thomas Jones & Will Reid ( B ) | Southern Illinois University - Rylee Conner & Christian Murray ( D ) | Wheaton College - Bradey Yarbrough & Micah Pepper ( C ) | Regis University - Jordan Werner & Morgan Madrigal ( A ) | A.J. Carver - UW–Madison; Skyler Davidson - DU; Charles Johnson - UW–Madison | 1 / 151 |
Wheaton College - Sarah Danielson & Abby Wilson | 8/610 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Round | 1st Rank | 2nd Rank | 3rd Rank | 4th Rank | Judges | ||
1 | University of Alaska Anchorage - Monica Fast & Cora Lyon ( C ) | Wheaton College - Sarah Danielson & Abby Wilson ( B ) | University of Wisconsin–Madison - Marc James-Finel & Aidan Yim ( D ) | University of Wisconsin–Madison - Mudit Surana & Kalpit Munot ( A ) | Rob Margesson - Regis U; Parker Davidson - Seattle U; Grace Admire - Regis U | 2 / 149 | |
2 | Wheaton College - Sarah Danielson & Abby Wilson ( C ) | Regis University - Jordan Werner & Morgan Madrigal ( B ) | University of Wyoming - Jacob Arment & Will Ward ( A ) | Seattle University - Alex Cruz & Eduard Strok ( D ) | John Schultz - Alaska; Skyler Davidson - DU; Charles Johnson - UW–Madison | 3 / 156 | |
3 | Regis University - Bella Willhite & Hans Gebauer ( D ) | Wheaton College - Sarah Danielson & Abby Wilson ( B ) | Regis University - Thomas Jones & Will Reid ( A ) | Regis University - Jordan Werner & Morgan Madrigal ( C ) | Kaeli Meno - Alaska; A.J. Carver - UW–Madison; Daphne Hawley - Wyoming | 2 / 154 | |
4 | University of Alaska Anchorage - Monica Fast & Cora Lyon ( D ) | Regis University - Bella Willhite & Hans Gebauer ( C ) | Wheaton College - Sarah Danielson & Abby Wilson ( A ) | University of Alaska Anchorage - Birch Boyer & Henry Mildon ( B ) | Parker Davidson - Seattle U; Julia Wiessing - UW–Madison; Daphne Hawley - Wyoming | 1 / 151 |
[Cached]